Ponuka autodielov

Predaj motorových olejov a mazív

Predaj motorových olejov a mazív

Predaj motorových olejov a mazív, motorové oleje značky Castrol LIQUI MOLY Mogul Shell, ELF, Total a Q8 Comma

Predaj syntetických, polosyntetických a minerálnych olejov na ochranu motorov vozidiel proti opotrebovaniu.

Predaj aditív

Predaj aditív

Ponúkame aditíva do oleja, benzínu, nafty a chladiaceho systému. Všetky produkty prešli dôkladným testovaním skúšobne TÜV a pri správnom použití preukázateľne vyčistia motor a palivový systém, ošetria ho, znížia jeho opotrebenie a redukujú množstvo škodlivých látok vo výfukových plynoch až o 60 %.

Predaj autokozmetiky

Predaj autokozmetiky

Prostriedky určené k čisteniu a ochrane laku, plastových, gumových a chromovaných dielov vozidla zvonku, a taktiež aj na čistenie a ošetrenie kožených, látkových a plastových dielov interiéru. Ich najväčšou prednosťou je použitie najkvalitnejších látok neškodiacich životnému prostrediu, jednoduché použitie a vysoká efektívnosť pri malom množstve použitého prostriedku.

Predaj pneumatík

Predaj pneumatík

Ponúkame rôzne druhy pneumatík za najvýhodnejšie ceny a to v každej kategórii či už ide o originálne pneumatiky, protektorované pneumatiky alebo tzv. čínske pneumatiky. Naša ponuka zahŕňa širokú škálu od tých najznámejších MICHELIN, DUNLOP, GOODYEAR až po tradičné značky ako sú MATADOR, BARUM, FIRESTONE a podobne. Pri predaji pneumatík sa naše služby nekončia, naším klientom zabezpečujeme aj pneuservisné práce za bezkonkurenčné ce­ny.

Všetky druhy pneumatík doručujeme na vami zadanú adresu alebo priamo do pneuservisu podľa Vašej žiadosti.

Naposledy aktualizovane dňa 23.11.2016