O nás

Sme moderná spoločnosť, ktorá sa dlhodobo zaoberá predajom automobilových dielov od renomovaných výrobcov z celého sveta. Ponúkame nielen predaj auto dielov, ale i poistenie automobilov, servis a odbornú pomoc pri riešení Vašich problémov.

Nosným programom našej činnosti je kompletná ponuka náhradných dielov do osobných i nákladných automobilov. V sortimente máme 14 000 položiek náhradných dielov. V prípade, ak Váš tovar nemáme k dispozícii na sklade, vieme ho zabezpečiť v čo najkratšom čase.

Profil spoločnosti

História spoločnosti AUTO-DIELY-ŠPECIÁL MÁRIA KOMPANOVÁ sa traduje od roku 1993, kedy majiteľka firmy začala podnikať v oblasti predaja náhradných dielov a príslušenstva pre automobily v prevádzke na ulici Za humnami 27 v Nitre. Z malej firmy rodinný team vybudoval stabilného a spoľahlivého dodávateľa ponúkajúceho široký sortiment produktov a služieb. Vzhľadom na rozvoj aktivít došlo v roku 1997 k presťa­hovaniu spoločnosti do väčších a prístupnejších priestorov na súčasnú adresu firmy Šípovú ulicu č. 11, v blízkosti obchodného centra Max a Obi.

Filozofiou firmy AUTO-DIELY-ŠPECIÁL je ponúknuť spotrebiteľovi komplexný balík služieb spojený s predajom a distribúciou uceleného sortimentu náhradných dielov. V ponuke máme originálne a kvalitatívne rovnocenné náhradné diely pre všetky značky a modely európskych i ázijských osobných, úžitkových a nákladných vozidiel. Spolupracujeme s významnými obchodnými partnermi pôsobiacimi na európskom trhu. Kvalita ponúkaných produktov je garantovaná spoluprácou jednotlivých dodávateľov s výrobcami dodávajúcimi do prvovýroby, ktorí disponujú certifikátmi kvality a osvedčeniami výrobcov automobilov.

Cieľom firmy AUTO-DIELY-ŠPECIÁL je svojim obchodným partnerom vytvoriť a ponúknuť tie najlepšie podmienky pre výhodnú spoluprácu. To vedie k vytvoreniu predpokladov pre ďalší rast a silnú a stabilnú pozíciu vo svojej oblasti.

Spoločnosť AUTO-DIELY-ŠPECIÁL poskytuje všetkým svojim obchodným partnerom možnosť dodávky objednaného tovaru priamo do ich prevádzok 1 až 5 krát denne, v závislosti od vzdialenosti sídla spoločnosti, našimi vlastnými zdrojmi. Významnou výhodou spolupráce je možnosť bezplatného vrátenia tovaru. Zákazníci to ocenia predovšetkým v prípade, keď nie sú si istí výberom správneho náhradného dielu a potrebujú porovnať viac alternatív priamo na opravovanom vozidle.

Pre účely realizácie objednania tovaru je Vám k službám bezplatná telefonická, mobilná i faxová komunikácia.
Zároveň Vám ponúkame výhodné povinné zmluvné i havarijné poistenie. Samozrejmosťou je možnosť výhodného poistenia všetkých rizík súvisiacich s automobilizmom, ale i poistenie budov, majetku alebo aj investičné poistenie.

NÁŠ CIEĽ JE JASNÝ – VYLEPŠÍME VAŠE AUTÁ!

Naposledy aktualizovane dňa 23.11.2016